Potřebujeme prezidenta co má minimální IQ 140

Uchazeč musí mít dokončenou vysokou školu, umět profesionálně jazyky; Anglicky, Rusky, Čínsky, Česky, věk od 30 let do 50 let, musí být zdravý jako sportovec, musí mít minimální IQ 140, veliké výhody, a veliký plat, logicky musí být spojeny i s velikými nároky. 
 
Nejspíše by se nenašel ani za sto let jediný člověk, který by tyto veliké nároky splnil! Jedinou naší nadějí by byl GVKB robot s kravatou, veliké nároky by byli i na funkci; předsedy vlády, ministra, poslance, senátora, diplomata, soudce, profesora, generála, celebrity, ředitele, atd. 
 
Lidi by nakonec pochopili to, že na vysoké funkce patří jenom GVKB roboti a spokojili se s tím, že budou dělat jenom jednoduché pomocné práce za minimální mzdu. Svět je dlouhodobě v krizi protože blázni vedou blázny do blázince, jenom GVKB robot je ten správný pastýř, který nás dovede do ekonomického ráje, kde se nelže a nekrade.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Moje stránka a moje pravidla na mazání komentářů