Ano, špatné investice z lidí a národů dělají ubožáky

Soužení je zde díky toužení po tom co milujeme a potřebujeme, aby se nám zde dobře žilo. Spatříme, že ten druhý má to co my nemáme, a tak po tom začneme toužit a snažíme se to získat. Když ale konečně získáme to, po čem jsme dlouho marně museli toužit, začneme toužit po něčem jiném, naše toužení je zde díky našemu egoistickému individualismu, který se snaží o to, abychom se zde měli dobře. Stroj, který je mrtvý a tak nemá inteligenci, po ničem netouží a tak se ani ničím nesouží, často je zde snaha inteligenci ošidit nějakou náhražkou, a tak třeba konzumujeme drogy, nebo se díváme na televizi a internet. 
 
Když nemůžeme mít originál, musí nám stačit nějaká náhražka, když nemůžeme mít živé zvíře, tak si koupíme aspoň plyšovou hračku, kterou můžeme hladit. Když nemůžeme mít v ekonomickém a mocenském centru naší společnosti moudré jedince, spokojíme s hloupými politiky, co lžou a kradou, neustále slevujeme ze svých nároků a následkem je to, že náš život nemá žádnou hodnotu, protože i z nás se pomalu a jistě stává jenom ubohá náhražka, šťastné bytosti. Když nemůžeme mít z ekonomických důvodů kvalitní stránku na internetu, spokojíme se s ubohou náhražkou, kdy se zaregistrujeme na sociálním systému, který nám poskytne možnost mít zde svoje malé ubohé virtuální království, které musí respektovat otravnou reklamu toho, kdo nám umožnil se tam milostivě zaregistrovat. 
 
Já ti pomohu, ale co ty mi za to dáš, o tom je náš konzumní svět, ten kdo nic nemá, tomu zde nikdo ani nepomůže a každému je jedno, že nějaký ubožák si vezme násilně život, protože mu nikdo nepomohl. Stačí si pustit televizi, nebo se podívat na internet, abychom si rychle uvědomili, jak náš svět funguje a že se zde každý mnoho souží, protože po něčem, co je mu mnoho vzdálené, touží. Nejhranější hry, jsou bohužel hry, ve kterých je mnoho násilí, kdy nám tyto hry umožňují to, co bychom chtěli zde druhým škodolibě konat, ale sociální systém nám to neumožňuje a tak se spokojíme s elektronickou hrou. 
 
V minulosti musela armáda vojákům přeprogramovat násilně myšlení, aby se nebáli zabíjet, dneska už to není potřeba, protože se vojáci těší na to, až budou moci konečně bezcitně zabíjet ve válce nepřátele. Ten kdo hledá nějakou ideální cestu k tomu, aby už nebyl jenom duševním ubožákem, ji může nalézt jenom v mojí meditaci, kterou jsem pro vás rád stvořil. Díky bohu, se smát všemu mohu, tak to je, že vše mi k smíchu je. Samotná meditace nestačí, protože vás jenom na krátkou dobu dobře naladí, je třeba jít dále, nechtějte změnit svět a cizí lidi chtějte změnit sebe, jak si to uděláte takové to i budete mít, základem všeho je pochopit do čeho investovat čas a peníze, špatné investice z lidí a národů dělají ubožáky.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Podobné příspěvky

Proč špatně využíváme čas zaměstnanců?
Statistika jasně dokázala, že polovinu pracovního času lidi nepracují, a věnují se něčemu, co s je...
Optimální pravidla stvořila pravidelnost
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37297456530/ Jakmile zde někdo z lidí získá díky centralismu m...
Víte, co snižuje kupní sílu našeho obyvatelstva?
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37555776461/ Vysvětlení je jednoduché a to nadbytek vytváří ne...
Místo kanibalismu, je zde konzumní kapitalismus
Vše je zde jenom napětí mezi body, které vytváří energetickou bublinu, ve které vše živé existuje,...
Ano, je třeba psychopaty nahradit za roboty
Výhody a jistoty jsou drogou pro parazity. Už velmi dlouhou dobu je zde veliká nabídka informací a...
Je třeba si ujasnit ekonomické priority
Nauč se být optimálně vybíraví. Moderní doba nás zaplavuje po celý život obrovskou nabídkou; zboží...
Ano, vysoký věk škodí konzumní ekonomice
Statistika jasně říká to, že v EU se lidský věk rychle prodlužuje díky výhodám a jistotám, které z...
Čistá otrocká rasa
Když poslouchám lidi, tak je to o tom, že mají zkažený život, protože neuspěli v krysích závodech,...
Pomáhat cizím lidem zadarmo?
Žijeme v konzumní kultuře, založené na tom že dobrota je žebrota, krysí závody dělají z lidí karié...
Optimální pomoc sociálním ubožákům
Vše zde bylo vytvořeno a nastaveno k tomu aby to zde sloužilo něčemu, pokud dojde k tomu že to co ...
Kapitalismus udělal z dělníků ekonomické otroky
Kontrolovat a manipulovat to je digitální ekonomika, místo fyzické války je zde ekonomická válka. ...
Nadbytek pro otrokáře je založen na nedostatku pro otroky
Jablko nepadne daleko od stromu, tvoji rodiče byli idioti a učitelé ve škole byli taky idioti, kon...
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu