Porušení svatých pravidel je jistou cestou do očistce

Zázraky jsou hůl, o kterou se opírají ubožáci. Naše kultura je založená na víře v zázraky, sliby se slibují a jenom blázni se radují, pokud chceme změnit něco k lepšímu, musíme mnoho pracovat tělesně a psychicky, bez profesionální práce ničeho hodnotného nedosáhneme. Dokud zde budou ti, co budou táhnout ekonomiku a ti co budou na ekonomice parazitovat, do té doby zde nebude božská spravedlnost, veškeré zlo vychází z hříšné duše, je třeba dát hříšníkům do hlavy svatý GVKB čip a tak se promění hříšný čert na svatého anděla, jiná možnost zde už není. 
 
Svatý čip promění očistec v ráj, nová doba si žádná nové metody boje s hříšníky, místo pokřtění v kostele zde bude GVKB čip do hlavy, pro nikoho nebudou výjimky ani imunita, ve společnosti musí být logicky vše společné a nesmí zde být nic soukromé, vše co je zde soukromé to je hříšné, všechny chyby, které nám způsobují problémy, zde jsou díky tomu, že ve společnosti existuje soukromí majetek, a tím je zde hříšné pokrytectví. 
 
Prevence je základem pro to abychom nemohli chybovat, budeme obrazně jako počítačové tiskárny, které nemají v sobě žádné informace o tom co je správné, a jenom dělají to, co mají a nejsou s nimi problémy. Blahoslavený chudý duchem je ten, kdo díky svatému čipu nemá v sobě žádné informace o tom co je správné, porušení svatých pravidel je jistou cestou do očistce, a proto zde nebudou pro lidi už žádná svatá pravidla, a bude zde jenom GVKB příkaz, který se jistě splní.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Moje stránka a moje pravidla na mazání komentářů