Ano, vím jistě to, že ty vše nevíš

Pokud zde existuje pravda, musí zde existovat i lež, pokud je zde dobro, musí zde být i zlo, atd. to je každému jasné, ale mnohdy je zde snaha, dělat jako by zde nebyl opak, třeba v reklamě je produkt jenom vychvalován, a jsou nám zamlčeny zápory produktu. 
 
Podívejte se na vysokoškoláka, který rozumí dokonale specializaci, kterou on profesionálně dlouho dělá, ovšem mimo svojí specializaci je amatérským hlupákem, který na co sáhne to zkazí. Proto kariéristi často mají snahu odbočit od tématu, aby mohli tomu druhému dokázat to, že je hlupák.
 
Není ten, co by všemu zde rozuměl, rozsah vědomostí je tak obrovský, že se musíme dlouho přibližovat k nějaké specializaci, abychom jí porozuměli. Z dálky může zde být u subjektu iluze vševědoucnosti, a z blízka poznáme, že je to jenom pokrytecké divadlo, vím jistě to, že ty vše nevíš, a mimo svoji specializaci jsi hlupák. 
 
Následkem je povrchní pokrytectví, způsobené tím, že se každý nemůže od dětství specializovat na to pro co má talent, a je nucen znát vše povrchně, vše zde jsou jenom divadelní kulisy, za kterými nic není, a herci mají na tváři masky, logicky v takovéto ubohé situaci amatérsky často chybujeme, a tak z toho máme deprese, a tak kouříme cigarety a pijeme pivo.

Podobné příspěvky>

Moje stránka a moje pravidla na mazání komentářů