Nevolte si za svoje zástupce slepé blázny

Pokud hledáš cestu do psychického ráje, tak ta cesta vede přes psychický očistec a tím psychickým očistcem je vysoká škola a mnoho let praxe, vše co rychle nabudeš to i rychle pozbudeš, podívejme se do minulosti na to, co zde dlouho funguje a co zde fungovalo jenom krátce, vše se točí okolo dokonalosti, to je pravý pevný bod kolem kterého se točí; pravda, láska, ekonomika, víra, filosofie, politika, práce, štěstí, podnikání, obchod, rodina, psychika, učení, zdraví, atd. 
 
Blázen nemůže vést blázny tak jako slepý nemůže vést slepé, nevolte si za svoje zástupce slepé blázny, vaše dobrota je příčinou vaší žebroty, vše je zde hra o to co milujete a potřebujete, pokud pravidla této lidské hry určují slepí blázni, tak z toho máte blbou náladu! Podívejte se na upálení Jana Husa, nebo na upálení Jana Palacha, násilí jenom ukazuje to, že nás vedou slepí blázni.
 
Není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, atd. je zde dogmatismus, po mnoho století nám vládnou dogmata a dělají z nás ubožáky, lidovou moudrost jsme prohlásili za chybu, komu není rady tomu není už ani pomoci, vše zase jistě směřuje k válce, ceny zlata jdou nahoru a to vždy znamená blížící se velikou dlouhou válku a živí budou závidět mrtvým.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Moje stránka a moje pravidla na mazání komentářů