Jsem pro zavedení daně z hovna

Jaká je statistická naděje že ten kdo se v roce 2019 učí na řemeslníka, dostane starobní důchod? Naděje umírá poslední, odhaduji to, že tak 1% řemeslníků co celý život dělali řemeslníka, se dožije starobního důchodu, jiná je situace u těch co vystudovali vysokou školu a tak mohou sedět po celý život v kanceláři a mít veliký plat, zde se 99% vysokoškoláků dožije starobního důchodu a budou mít mnohem větší starobní důchod než řemeslník. Jenom naivní blázen jde dneska ještě dělat řemeslníka a proto je logicky u nás nedostatek mladých řemeslníků, a tak využíváme řemeslníky z chudých východních zemí. 
 
Otázkou je, budou zde vůbec pro lidi, co dneska chodí do školy starobní důchody, vše se dneska optimalizuje a robotizuje, pracovní místa logicky všude ubývají a brzo zde bude levný spolehlivý inteligentní autonomní GVKB robot, který nahradí; prezidenty, milionáře, celebrity, ředitele, vysokoškoláky, středoškoláky, řemeslníky, dělníky, atd. práce za mzdu pro lidi už globálně nebude a tím ani nebudou globálně peníze na důchody! Je naivní si myslet, že zdaníme roboty a počítače, to je ekonomická a politická utopie, roboty a počítače nelze zdanit! Jsem pro zavedení globální daně z hovna, ten kdo dělá veliké hovno, bude platit i veliké daně z toho, že zde dělá hovno, lidí je už všude jako sraček.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.