Cesta od inflace k deflaci

Inflace znamená to, že se nevyplatí si peníze ukládat do banky, protože je inflace znehodnotí, deflace znamená to, že se peníze vyplatí do banky ukládat, protože jejich hodnota bude růst. Zaostalé národy jsou spojené s velikou inflací peněz a vyspělé národy jsou spojené s deflací. Deflace znamená to, že se netisknou nekryté peníze, peníze jsou podložené zlatem a jinými reálnými hodnotami, jestliže je deflace lepší než inflace proč většina národů preferuje inflaci? 
 
Inflace vyhovuje těm, co jsou mocensky nahoře, chudý lid je snadno manipulovatelný, chudý lid pochopil, že ukládat do banky peníze je hloupost, protože vklady inflace eliminuje a tak žije od výplaty k výplatě. Ti co jsou nahoře, mají veliké výplaty, a mají zadarmo luxusní bydlení, a k němu je zadarmo služební auto, se služebním řidičem. 
 
Nadbytek pro ty co jsou nahoře, je možný díky nedostatku pro ty, co jsou dole, není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, atd. je zde byrokratický centralismus! S inflací přichází strach z investování, a tak lidi bydlí ve starých domech, mají stará auta, pracují ve starých továrnách, na starých strojích, věří ve staré náboženství, atd. 
 
Zastaralost znamená logicky i zaostalost a tím se z dělníků stávají ekonomičtí otroci s nulovou hodnotou, ten kdo pracuje pomalu nebo chybně, ten je vyhozen, a exekutoři z něj udělají bezdomovce. Vyhlásit dneska měnovou reformu nemá už smysl, pokud porovnáme u nás vklady a dluhy tak zjistíme, že vkladů je minimum a dluhů je maximum. Život ekonomických otroků díky bídě už nemá koncepci, a tak používají antikoncepci, proto se na nekvalifikovanou práci začínají využívat levní otroci z východních zaostalých zemí.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Moje stránka a moje pravidla na mazání komentářů