Základem úspěšnosti je přizpůsobivost

Proč je zde problém s nepřizpůsobivostí u; jedinců, rodin, organizací, podniků, národů, kultur, atd. příčinou problému je vždy otroctví, které vyhovuje těm, co jsou díky protekci nahoře, ryba smrdí od mocné egoistické hlavy. Moje hra a moje svatá pravidla, která se nesmí změnit, o tom to je! 
 
Komu není rady, tomu není pomoci, když to nejde po dobrém, tak to jde po zlém, a následuje neúspěch nebo nemoc, vše zde jsou příčiny a následky, chybovat se nemá a přesto lidi pořád opakují stejné chyby. Ekonomika a politika je o tom že se nebudou opakovat staré chyby a že se ekonomika a politika přizpůsobí změnám. 
 
Podívejme se na statistiky a ony nám ukážou chyby u politiky a ekonomiky, proč ti co zde mají moc tyto chyby opravit, tyto chyby neopraví? Problémem těchto lidí je amatérismus, z díla poznáme kdo je amatér a kdo je profesionál, sociální systémy nefungují díky tomu, že dobrota je žebrota. 
 
Potřebujeme nutně roboty s kravatou, co nahradí vysokoškoláky a středoškoláky, lidi zde budou jenom na pomocné práce za minimální mzdy, v kancelářích budou sedět jenom GVKB roboti, co zde budou pracovat jako roboti, GVKB robot bude mít vždy svatou pravdu. 
 
Zavede se globálně u všech lidí GVKB roční certifikace kvality od narození do smrti, každý rok zde bude kontrola všech lidí a nebudou zde výjimky a imunita, ten kdo nezíská GVKB certifikaci, bude eliminován a recyklován, tak se eliminuje degenerace a přelidnění. 
 
Takto zde na věčné GVKB časy zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí, jak si to uděláme, takové to zde i budeme mít. O výchovu všech dětí se postarají GVKB roboti ve výchovných GVKB táborech, kde budou děti od narození do 18 let, takto zde bude jeden GVKB jazyk a jedna GVKB kultura, geneticky vadné děti se eliminují a recyklují.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Moje stránka a moje pravidla na mazání komentářů