Optimalizace civilizace

Současná civilizace nefunguje optimálně a tak potřebuje optimalizaci, nemá smysl provést kosmetické změny na povrchu, aby civilizace z dálky lépe vypadala, je třeba provést změny hluboko pod povrchem a to nebude snadné a jednoduché. Budeme muset vysvětlit lidem to, že jejich genetická těla jsou nepoužitelná v digitální civilizaci a že budeme muset tato těla eliminovat optimálně.
 
Před tím než lidská těla eliminujeme tak lidi pomocí dotazníků umístěných na internetu naskenujeme, abychom tyto informace mohli po optimalizaci předat počítačům a strojům, co zde budou místo lidí, vše je zde o tom, že staré je nahrazováno novým, to je evoluční proces. 
 
Člověk je zastaralý výrobek a tak se ukončí jeho produkce a místo něj zde budou roboti, člověk to byla jenom testovací evoluční verze a finální verzí je inteligentní robot, který optimálně dělá to, na co byl vyroben a nastaven. Neberte si to osobně, není to nic osobního je to jenom o příčinách a jejich následcích, robot prezident bude vyznamenávat roboty, za to jak si poradili s nahrazením lidí za roboty.

Podobné příspěvky>

Moje stránka a moje pravidla na mazání komentářů