Ano, není důležité, co děláš, ale pro koho to děláš

Jak být snadno a rychle úspěšným milionářem, tak to opravdu nevím, protože zázraky jsou jenom v pohádkách nebo reklamě, v realitě je ve všem konkurence, tak jako je tomu ve sportu, ukaž, že jsi lepší a budeš se mít lépe. Další věcí je, že jsou na světě místa, kde lze rychle být bohatý, a jsou místa, kde není možné být rychle bohatý, protože je zde pevně uzavřený zaostalý monopolní centrální systém. Často slyším, jak někdo obhajuje centralismus a monopolismus, koho chléb jíš tomu i sloužíš o tom je pokrytectví těch, co obhajují centralismus a monopoly. 
 
Jak by svět vypadal, pokud by zde všemu vládla globální umělá inteligence napojená na čipy, co by měli lidi v hlavě, z lidí by se stali globálně loutky na dálkové ovládání a vadné loutky by se eliminovali a recyklovali. V druhé vlně by se lidi nahradili za roboty a poslední nahá skupina lidí by skončila v poslední zoologické zahradě za sklem v pavilonu opic. Vše je zde o násilí a tak je dobrota žebrota, není důležité, co děláš, ale pro koho to děláš, jsou lidi, co tě stáhnou dolů a lidi co tě vytáhnou nahoru, nauč se proto rozlišovat lidi objektivně, jinak v životě neuspěješ.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Moje stránka a moje pravidla na mazání komentářů