Lidi lžou a kradou

Bůh je svatým symbolem, který potřebuje kulturní civilizace, tak jako v matematice je symbolem nula, která není číslem a díky nule lze používat matematiku, symbolem je i dopravní značka u silnice, symbol umožňuje překonat rychle problém. Je Bůh dobrý? Bůh není dobrý ani zlý, je to jenom symbol, který jsme si vytvořili, abychom mohli žít v kulturní civilizaci. 
 
Každá kultura si vytvořila logicky svého boha a následkem jsou svaté války, protože lidi dělají chyby. Podobné je to i mýty a legendami kde jsou; kouzelníci, skřítci, vodníci, andělé, čerti, démoni, bůh, atd. lidi se musí naučit poznat co je reálné a co je jenom iluze, která se snaží vypadat reálně. 
 
Lidi lžou a kradou, s tím zatím nejde nic udělat, pokud chceme, aby lidi byli k sobě dobří, musíme od základů změnit celou kulturu, ve které žijeme, lidem se musí vyplatit to, že nebudou lhát a krást, stimulace je základem pro změny k lepšímu. Začneme globálně digitálně lidi monitorovat pomocí kontrolních náramků a ten kdo bude lhát a krást, ten bude muset na mnoho let opustit civilizaci a žít jako nahé divoké zvíře. 
 
Kontrola lidí jestli nelžou a nekradou je pevnou skálou, na které stojí naše kulturní civilizace, tak jako hospodář eliminuje plevel a parazity, tak i my budeme z civilizace eliminovat lháře a zloděje. 
 
Mnozí řeknou a kdo bude pracovat, když většina lidí bude muset opustit civilizaci? Na uvolněná místa nastoupí inteligentní autonomní roboti na dobíjecí baterie, nebude zde pro nikoho imunita ani výjimky, ráno půjdete do zaměstnání a policejní roboti vás naloží do auta a skončíte mimo civilizaci protože jste lhal jinému člověku, lhát a krást se nemá.

Podobné příspěvky>

Moje stránka a moje pravidla na mazání komentářů