Jako jednoduché řešení spatřuji čipy do hlavy

Většina neznabohů si myslí, že bůh jenom jeden ale tak to není, bohem je to co je mocné a neznabohem je to co je bezmocné, morálka rozděluje lidi na mocné a bezmocné, co je dovoleno mocným, to je zakázáno bezmocným, všechny lidské kultury, jsou o tom jak vytvořit společnost, rozdělenou na mocné a bezmocné lidi. 
 
Pokud zde není rozdělení na mocné a bezmocné díky násilí, tak se z lidí stávají zase opice, co myslí a žijí jako opice. Romové (cikáni) jsou ukázkovým příkladem toho, jak to dopadne, když zde není rozdělní na mocné a bezmocné, proto se chovají nekulturně jako opice, a my si s nimi nevíme rady. 
 
Vyspělost ekonomická a politická je o tom že se rozdělí jasně a pevně lidi na mocné a bezmocné, s tím logicky nebudou souhlasit ti, co budou bezmocní a budou tak hledat způsoby jak zničit lidskou kulturu. 
 
Jako jednoduché řešení spatřuji čipy do hlavy, GVKB čip zajistí u lidí to, že nebudou už chybovat a budou profesionálně pracovat od narození do smrti a nebudou už toužit po cizím a tím se soužit, takto konečně bude zajištěno, že lidi budou kulturní a tak zde globálně na věčné GVKB časy zvítězí pravda a láska nad nenávistí a lží, jsou věci, na kterých nelze šetřit.

Podobné příspěvky>

Moje stránka a moje pravidla na mazání komentářů