Ano, staré amatéry nahradíme za mladé profesionály

Mnoho lidí hledá smysl života, a když jej nemohou nalézt, tak se spokojí s levnými náhražkami, jde nejvíce o; pohádky, reklamu, politiku, náboženství, filosofii, módu, cigarety, pivo, víno, slivovici, marihuanu, prášky na deprese, televizi, sociální sítě na internetu, atd. Základem života je evoluce, evoluce to je jako počítačová hra, kde lze postupovat do dalšího kola.
 
Často se stává to, že ti co jsou nahoře a mají se zde velmi dobře, nechtějí, aby ti co jsou dole, mohli snadno postupovat nahoru, a tak je společnost uzavřená pomocí; kast, tříd, ligy, protekce, atd. konzervatismus zakonzervuje evoluci a následkem život lidí nemá už smysl. Zaostalé kultury jsou spojené s vírou v osud, který nejde změnit, zaostalé kultury poznáte podle toho, že je zde bída. 
 
Většina lidí na světě žije v zaostalých kulturách a tak je zde logicky veliká ekonomická migrace a logicky ekonomicky vyspělé kultury se ekonomické migraci brání, jak mohou. Mnohdy je zde snaha o změnu k lepšímu, ale narážíme na mnoho problémů, které nejde vyřešit, veliké změny vyžadují bohužel velmi mnoho času a velmi mnoho peněz.
 
Nestačí změnit jenom povrch, musíme změnit i to co je pod povrchem a pod povrchem je vždy vše zastaralé a ubohé. Nevymýšlejte to, co je už vymyšleno, jde o to mnoho vědět a málo myslet, to je možné jenom díky tomu že staré amatéry nahradíme za mladé profesionály, slepý nemůže vést slepé, protože všichni spadnou do jámy.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Moje stránka a moje pravidla na mazání komentářů