Pracovat a kontrolovat

Myslíme a konáme podle situace, ten kdo je nemocný věří, že se uzdraví díky zázračnému léku, mnohdy stačí vytvořit iluzi zázračného léku a takovou iluzí jsou ideologie, jako je; náboženství, sekty, svatá hnutí, politika, pohádky, reklama, móda, věda, ekonomika, drogy, atd. uvěř a stane se zázrak. Žijeme ve světě kde místo originálu jsou jenom náhražky a polotovary, z lidí se stalo naivní stádo se kterým si mohou ti co jsou nahoře dělat co chtějí a tak se lidi naženou do; továren, škol, válek, vězení, blázinců, na sociální sítě, atd. 
 
Už zbývá poslední změna a to nahrazení lidí za roboty s kravatou co nahradí vysokoškoláky a řemeslníky, roboti přemístí lidi do rezervací a zde oddělí muže od žen, aby se už lidi nerozmnožovali a tak poslední skupina nahých lidí skončí v poslední zoologické zahradě za sklem v pavilonu opic a na tabulce bude napsáno, PRACUJÍCÍ OPICE. Pro roboty budeme už jenom pracující opice.
 
Evoluce je o invazi kdy vyspělejší pomocí invaze eliminuje to co je zaostalé, GVKB roboti budou novým invazním druhem, který eliminuje hříšného člověka, který si zde pyšně hrál na boha, kterému je vše dovoleno. Člověk je obrazně rakovinou, která napadla přírodu a GVKB roboti budou správné lékaři, co přírodu uzdraví, protože rakovinu eliminují ohněm a mečem. Nejsou lidi tak zde s lidmi nejsou už problémy, je to o čisté rase a čistou rasou je GVKB robot, nejde o rasismus jde o to; léčit a vyléčit, pomáhat a chránit, pracovat a kontrolovat.

Podobné příspěvky>