Jak si nehrát na to co nejsme

Byl jsi už léčen psychiatrické nemocnici. Lidi se zde chlubí mnohým, ale nikdo se zde nepochlubí tím, že byl léčen v psychiatrické nemocnici, protože se za to stydí, přitom se nemá za co stydět, je to nemoc jako každá jiná nemoc a příčinou té nemoci je většinou psychicky špatné prostředí doma, nebo v zaměstnání. Většinou ve filmech se popisuje psychiatrická nemocnice, jako velmi ošklivé místo, ale tak tomu není, je to nemocnice, která se nijak neliší od jiné nemocnice. 
 
Podle mě by se lidi měli stydět za to, že sedí v otevřené veliké kanceláři u počítače, zde vás pořád vás někdo vyrušuje a otravuje. Pobyt v psychiatrické nemocnici by měl být jenom za odměnu pro vzorné zaměstnance, co mají vysokou školu, léčit a vyléčit nemocné zaměstnance, o tom to je, je třeba napravit pověst psychiatrické nemocnice v Bohnicích, pokud by vám hodný zaměstnavatel dal jako odměnu měsíční pobyt v Bohnické psychiatrické nemocnici, tak byste měli mít z toho velikou radost, a ostatním lidem se pochlubit. Už zde bylo dost pokrytectví je třeba být tím čím jsme a nehrát si na to co nejsme.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Moje stránka a moje pravidla na mazání komentářů