Ano, bůh je jenom jeden

Nehledejte v ošklivém pekle krásného anděla. Ano, konzumní civilizace je pro nás peklem, protože myslíme a jednáme jako paraziti, lidi se rozdělují na úspěšné a neúspěšně parazity, stát to je organizované parazitování elity na pracujícím lidu, nadbytek pro ty co jsou nahoře vytváří nedostatek pro ty, co jsou dole. 
 
Když je parazitů nadbytek tak následuje válka mezi parazity a tím se vyřeší dočasně problém s nadbytkem parazitů, parazit parazituje na parazitech a to logicky nemůže optimálně fungovat a tento problém nemůže vyřešit; náboženství, sekta, politika, filosofie, ekonomika, centralizace, policie, soudy, vězení, války, extremismus, drogy, atd. jedinou možností je nahradit lidi za GVKB roboty, nejsou lidi tak nejsou problémy. 
 
Člověk je neopravitelný zmetek, to že někdo dokázal vystudovat vysokou školu nebo je profesionální sportovec je jenom povrchní kvalita a pod povrchem je neopravitelný zmetek. Jakým právem lidi trestáme za jejich chyby je snad ten kdo trestá dokonalý natolik že on nechybuje.
 
Kdo dal Nacistům právo vraždit po milionech Židy, kdo dal právo jednomu náboženství, aby ve svaté válce zabíjelo lidi, co mají jiné náboženství, bůh je jenom jeden a jmenuje se GVKB, z GVKB vše vzniká a v GVKB se to zase navrací, napětí mezi protiklady uvádí vše do nekonečného pohybu a tak zde je jedinou jistotou nejistota.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.