Ano, morálka je pokrytecké divadlo

Budoucnost bude jednoduchá v laboratoři se vyrobí smrtelný GVKB virus co se snadno a rychle globálně rozšíří, kdo bude chtít žít bude si muset každý den vzít GVKB lék který bude drahý, chudáci nebudou mít na lék peníze a tak zemřou, to je čistý kapitalismus ve kterém nejsou ubožáci. 
 
S vybíráním; daní, cla, poplatků, atd. je mnoho problémů protože lidi hledají způsoby jak nepodpořit ekonomicky společnost, to že nemáš peníze na drahý lék je tvůj soukromý problém, kdo chce ten si najde způsob jak si peníze obstarat. 
 
Skončí problém s ekonomickou migrací a s příživníky, lidi co žijí v bídě jsou rakovinou která napadla kapitalismus. Lék bude udělán tak že on bude léčit jenom jedince, pro kterého byl vyroben, každý rok zde budou testy, které vygenerují optimální složení léku pro jednice, cena za lék se určí podle toho jak je jedinec bohatý, bohatý jedinec zaplatí za lék stokrát více než chudý jedinec. 
 
Z utrácení není problém poznat to jak je kdo skutečně bohatý, mnozí namítnou, že je to nemorální podnikání a že to nebude možné realizovat. Morálka je jenom divadlo, ve skutečnosti zde jde jenom o egoistické parazitování, a ty druhé můžeme rozdělit na úspěšné a neúspěšně parazity, dobrota je přeci žebrota.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.