Ano, budete mít přímé napojení na Boha

Vše je o závislostech, co jsou správné a co jsou chybné závislosti? To je špatně položená otázka, situace rozhodne o tom, jaké závislosti jsou správné a každý člověk je v jiné situaci a je i jiný, neustále je zde snaha hodit všechny lidi do jednoho pytle a vytvořit pro ně univerzální konzumní produkty, když se dělá něco ve velkém je z toho veliký zisk, jsme posednutí toužením po úspěchu, a tak se ocitáme v začarovaném konzumní kruhu. 
 
Ano, televize a internet vám vyčistí mozek, co se z vás stane, když vám mediální systémy vyčistí mozek? Stane se z vás konzumní stádo, které nebude problém ovládat, nebude to trvat dlouho a začnou se lidem dávat do těla GVKB čipy pro jejich dobro, čip vás ráno probudí a řekne, co máte dělat celý den na nic nezapomenete, nebudete si kupovat už cigarety a pivo protože to by mohlo škodit vašemu zdraví. Nebudete už potřebovat; telefon, notebook, televizi, atd. budete mít přímé napojení na Boha a bohem zde bude globální umělá inteligence.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.