Optimální změny eliminují chyby

Tento svět je o změnách, jak si to uděláš, takové to máš, optimální změny eliminují chyby, dokonalost se skládá z mnoha maličkostí a tak dosáhnout dokonalosti není maličkost. Podívejme se do hlavy lidem a najdeme zde samou špínu a nepořádek, to jistě musí mít nějakou příčinu? 

Tou příčinou je univerzálnost, pokud se psychická energie optimálně nekoncertuje tak amatérsky chybujeme, nemůžete dobře sloužit mnohému dobře lze sloužit jenom jedinému, kde je zakopaný pes že 99% lidí na světě slouží mnohému a neslouží jedinému, čemu mají správně sloužit? Problém je v psychickém otroctví, zvířata a rostliny jsou svobodné a tak slouží jedinému co je pro ně optimální, dobrota k tomu co nás násilně psychicky zotročuje, z nás udělala psychické ubožáky. 

Čin otrokářům dobře a oni z tebe svého otroka udělají, o tom je; ekonomika, politika, náboženství, sekty, reklama, podnikání, umění, školství, rodina, pohádky, psychika, atd. vše je o tom, že úspěch je možný díky tomu, že je ten druhý neúspěšný, moc je postavená na bezmoci a bohatství je zde díky bídě. 

Rozděluji cizí lidi na úspěšné a neúspěšné parazity, parazitů je zde nadbytek a možností k parazitování je nedostatek, proto zde jsou kariéristické závody mezi starými parazity o místa ředitelů a ministrů, dobrota je přeci žebrota. Není zde demokratický kapitalismus, je zde už deset tisíc let všude jenom pokrytecký egoismus, kolem pokryteckého ega se zde vše točí, veliké ego je jako malý trpaslík na velikém podstavci, a tím velikým podstavcem pro psychické trpaslíky, je pokrytectví.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.