Lidi dělají chyby a neumí se ze svých chyb poučit

Každý konflikt má nějakou příčinu, konflikty jsou vždy o něco co má pro nás hodnotu, konflikty nejsou jenom mezi lidmi, jsou i mezi zvířaty, akorát že mezi zvířaty nejsou tyto konflikty tak rozsáhlé jako u lidí. Konfliktům lze zabránit pomocí jednoduchých pravidel a kontroly jejich dodržování, pokud je někdo konfliktním jedincem, stačí jej přemístit trvale mimo civilizaci a on zde pozná, že je hlupák. 
 
Člověk je evolucí vyroben a výchovou je nastaven k tomu, aby sloužil v nějaké specializaci společnosti, bohužel většina lidí je chybně vyrobená a chybně výchovou nastavená a následkem je konfliktní kultura, ve které lidi dělají chyby a neumí se ze svých chyb poučit, lze vůbec s tímto starým problémem něco udělat? Je možné předat globálně civilizaci počítačům a strojům, lidi odejdou tam, kde není civilizace a zde dojde k přirozenému výběru, a jenom alfa jednici budou moci mít potomstvo.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.