Ano, kvalita je drahá, ale vždy se vyplatí

Co ovlivňuje rychlost myšlení? Je to obrazně jako u stránky na internetu a rychlost načítání stránky, proč se některé stránky načítají rychle a jiné se načítají pomalu? Je to o kvalitě hostingu a o optimalizaci stránky, kvalita je drahá ale vždy se vyplatí, podívejme se na to, proč zkrachuje; rodina, podnik, obchod, doprava, politika, náboženství, filosofie, umění, ekonomika, atd. je to o kvalitě, na které se šetřilo, nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit šetřit na kvalitě. 
 
Stránka, která se načítá déle je vyhledávačem penalizovaná a tak má malou návštěvnost. Je logické to že genetika je více než výchova, z opice nikdo výchovou člověka neudělá. Snaha převychovat lidi pomocí náboženství a školství je naivní utopie, jediným možným řešením je to, aby děti měli jenom dokonalí alfa jedinci, na počátku proměny opice na člověka měli možnost mít děti jenom alfa jedinci, ale potom se od toho bohužel upustilo a tak vznikla degenerace a následkem je konzumní očistec plný lidí kterým to rychle a správně nemyslí.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.