Ano, ideologie zde jsou dočasně

IMG_4859

1
Ideologie je naivní utopie založená na víře v idealismus v nějaké specializaci, jenže nežijeme v ideální realitě, proto je zde každá ideologie dočasně. 
2
Opakem ideologie je realismus, který objektivně reaguje na změny a jim se přizpůsobuje, podívejme se na pohádky, ve kterých vše nakonec dopadne dobře a zlo je poraženo, v realitě to ale tak nefunguje zde je to o tom jak si to uděláme takové to máme. 
3
Nejmodernější ideologie je mediální reklama, která dělá z konzumentů hlupáky, tím že vychvaluje u něčeho výhody, a zamlčuje nevýhody. 
4
Náboženství se snaží změnit morálně člověka a politika se snaží změnit ekonomicky společnost, jenže ono to nefunguje, kde je zakopaný pes? 
5
Zakopaný pes je v povrchnosti, měníme u všeho jenom povrch, ale pod povrchem je vše velmi staré, je snadné změnit člověka a ekonomiku na povrchu a nemožné změnit člověka a ekonomiku v hloubce! 
6
Když jsou svátky a narozeniny tak si dáváme dárky a přejeme si vše nejlepší, jenže je to celé jenom povrchní hra, na něco co ve skutečnosti nejsme. 
7
Jsme loutky, které ovládá situace a toužení, naše možnosti a schopnosti jsou limitované; časem, inteligencí, vědomostmi, penězi, zdravím, atd. jsme jenom malými šroubky, co jsou pevně utažené ve velikém stroji na peníze. 
8
Za vším jsou zde peníze a jenom peníze mohou realizovat ekonomické zázraky, po kterých mnoho toužíme, jenže ten kdo má peníze, myslí na to jak mít více peněz, a nemá zájem na tom, aby svoje těžce získané peníze, investoval do realizace zázraků, které vytvoří ideální realitu. 
9
Každý se chce mít dobře, ale nikdo nechce pracovat jako skladník v Amazonu, je to příjemné mít zde vysokou funkci v politice nebo podnikání, spojenou s tím že máte sekretářku a služebního řidiče, jenže tyto vysoké funkce jsou zde jenom pro elitu, a získávají se jenom pomocí protekce. 
10
Spravedlnost je zde jenom v tom že smrt si přijde pro bohaté i pro chudé, jiná spravedlnost zde není, miliony mrtvých lidí ve zbytečné válce to je statistika, a smrt prezidenta to je tragédie, o tom to je.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.