Neviditelné kyvadlo

IMG_0021

Vše v nás a okolo nás existuje na principu neviditelného kyvadla, podívejte se na spalovací motor a spatříte kyvadla, která umožňují to, že motor funguje, podívejte se na naše srdce a spatříte kyvadla v akci, nebo se podívejte na to, že je zde léto a zima, to je taky kyvadlo, atd. to že všude jsou neviditelná kyvadla, jistě musí mít nějakou skrytou příčinu? 

Tou příčinou je jednoduchost a funkčnost, není zde nic, co by mohlo tato neviditelná kyvadla nahradit, problém nastává, pokud je kyvadlo vadné, následkem je krize nebo válka. Péče o; zdraví, ekonomiku, politiku, filosofii, umění, rodinu, vzdělání, vědu, techniku, náboženství, lidi, zvířata, rostliny, atd. to je péče o neviditelné kyvadlo, máme jenom to, o co se staráme. 

Nejvíce se staráme o to co má u nás protekci, náš život to je o tom že jednou jsme nahoře a potom jsme dole i toto je neviditelné kyvadlo, smrt to je zastavení neviditelného kyvadla. Odpovědí na otázku vesmíru a života je neviditelné kyvadlo, proč je toto kyvadlo neviditelné? Kyvadlo je ukryté hluboko v systému a tak je neviditelné, protože my spatřujeme jenom povrch systému. Stvořitelem vesmíru a života je neviditelné kyvadlo, budeme muset hodit všechny svaté knihy do ohně a sepsat nové svaté knihy, lidi dělají chyby.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.