Zamyšlení nad vírou v zázraky

Jelikož realita z nás dělá loutky, které ovládá situace tak následkem je víra v zázraky, věříme, že existují; kouzelníci, andělé, čerti, vodníci, Bůh, atd. víra se tak pro nás stává závislostí a mění naše priority a najednou dáváme protekci něčemu zcela jinému. Moderní doba nahradila starou víru v zázraky za novou víru v zázraky, místo Boha zde jsou peníze za které si můžeme koupit to co milujeme a potřebujeme, máme mobilní telefony a sociální sítě, zrodila se virtuální víra spojená s tím, že koukáme do mobilních telefonů a na uších máme sluchátka. 
 
Politici a obchodníci nám mediálně vymývají mozky pomocí reklamy a demagogie, peníze nikomu nesmrdí a každý se řídí heslem po mě potopa. Najednou zde jsou kariéristické závody, trpaslíků je nadbytek a vysokých podstavců pro trpaslíky je nedostatek, když má trpaslík pod sebou veliký podstavec cítí se božsky protože může snadno zde měnit pravidla hry a je mu jedno že z konkurenčních trpaslíků dělá psychické ubožáky.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.