Jak optimálně šetřit?

Ekonomika a politika byla a bude o tom jak optimálně šetřit, je snadné utrácet a je těžké šetřit, prý dělníci neumí optimálně šetřit a umí šetřit optimálně elita, co nám zde vládne? Největší chyby dělají lidi u šetření penězi a časem, kde je zakopaný pes? Zakopaný pes je v tom že šetříme na tom co je nám cizí, a odmítáme šetřit na tom co je nám blízké, umíte si představit politiky, jak si odhlasují snížení svých velikých platů a snížení počtu politických funkcí. Naše myšlení je myšlením parazita, a tím je zde začarovaný kruh, ve kterém je parazit parazitu parazitem, dobrota je přeci žebrota. 
 
Naštěstí už brzo zde budou GVKB roboti s kravatou a tak GVKB robot prezident bude vyznamenávat GVKB roboty, vše bude řídit jenom GVKB globální umělá inteligence, vadný člověk bude eliminován a recyklován, takto konečně zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí, chybu uděláš jenom jednou, každý dostane monitorovací nesnímatelný náramek a bude mu vymezeno kudy se smí pohybovat, lidi budou chodit jenom do práce a z práce, lidí je na světě jako much a miliony eliminovaných vadných lidí každý den, to bude jenom statistika, tragédie bude, pokud se recykluje GVKB robot prezident.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.