Modernizace přináší rychlost a levnost

Tam kde je vše pomalé a drahé tam je vše zastaralé, kde je zakopaný pes? Zakopaný pes je v tom že lidi dělají chyby a nejsou za svoje chyby potrestáni. Je třeba začít lidi digitálně kontrolovat a vadné jednice eliminovat a recyklovat, globální tajná policie si počká na vadného jedince, až vyjde ráno z domu, odchytne jej, a odveze jej do krematoria, kde se vadný jedinec recykluje na prach. 
 
Nikdo zde nebude mít imunitu nebo výjimku, eliminovat se budou i; králové, šlechtici, papežové, rabíni, prezidenti, poslanci, senátoři, ministři, diplomati, celebrity, milionáři, důchodci, invalidi, příživníci, administrátoři, programátoři, atd. nejsou ubožáci tak nejsou s ubožáky problémy, o tom to je. Logicky nastane veliký nedostatek zaměstnanců na místa dělníků, tento problém se vyřeší pomocí robotů, roboti budou vyrábět roboty. 
 
Skončí období protekcionismu, kdy se psychopati dostávali na vysoká místa, a zde mnoho škodili mnoha lidem, díky výhodám které měli k dispozici. Zájem evoluce je nad zájmem egoistického jednice, neustále nám média ukazují, jak jsou nepostradatelní egoističtí jedinci, co se zde díky protekci dostali na vysoká místa, smrt ale ukazuje jejich postradatelnost a nahraditelnost. 
 
Vše je zde hra, ve které jde o to, abychom v této hře mohli měnit pravidla a limity, moje hra a moje pravidla. Podívejme se do přírody, zde většina zvířat nemá naději se dožít dospělosti, protože je zde přirozený výběr a nekvalitní jedinci, skončí jako potrava pro kvalitní jedince. Najednou zjistíte, že okolo vás jsou samí roboti, a že už brzo logicky skončíte v krematoriu, vše je zde dočasně, jenom smrt je zde trvale.

Podobné příspěvky>