Globální zákaz výroby všech zbraní

IMG_4826

Je třeba začít škrtat zbytečné náklady, kde se dá, jako zbraň bude lidem stačit klacek a kámen, všude slyšíme, že každý; národ, podnik, organizace, rodina, jedinec, atd. má dluhy a tak je třeba začít šetřit, zbraně jsou zlo a potřebují je jenom zlí lidé. Jaké je to hrdinství odpálit rakety na nepřítele, tudy cesta k vítězství lásky nad nenávistí rozhodně nevede. 

Tak jako jsme proti výrobě tvrdých drog tak musíme být i proti výrobě všech zbraní, USA je největší výrobce zbraní na světě a podívejte se na to, jak to tam vypadá neustále zde jsou případy, kdy zlí lidé pomocí zbraní zabíjejí cizí lidi protože jsou psychicky nemocní.

Psychicky nemocným lidem je třeba znemožnit přístup k použití zbraně, násilí stvořilo konzumní očistec a jedinou možnou cestou je nenásilí a tím i eliminování všech zbraní, bohatě stačí jedna facka aby se problém vyřešil, pokud budou u někoho nalezeny zbraně tak bude ten člověk zavřen dlouhodobě do psychiatrické nemocnice. 

Budou se globálně vyplácet veliké odměny za udání někoho kdo má nějakou zbraň. Všude budou kontrolní rámy, aby se zachytili lidi, co mají u sebe zbraň, tak jako je to už běžné všude na letištích. Vojáci se globálně rekvalifikují na jiná povolání a tím pomohou ekonomice a tak se budeme konečně mít lépe.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.