Ano, chybný člověk je zde zbytečný

Testy na čistou víru v zázraky. Svět se topí v hříchu, protože lidi nemají čistou víru v zázraky, čistá víra v zázraky vychází z přírody a je v souladu s přírodními pravidly a limity, v této víře nemůže být nic nepřirozeného, svatou knihou této víry je jenom příroda a tato víra nebude mít tedy žádné svaté knihy, zavedou se globálně testy na to, jestli každý dospělý člověk má čistou víru v zázraky, ten kdo v testech neuspěje, ten přijde o hlavu. 
 
Kdo chce, ten porozumí čisté víře v zázraky, a ten kdo nechce, přijde o hlavu, jak si to uděláme takové to zde i budeme mít, co bylo, to bylo, je to jenom o tom mít ve všem pořádek, špínou je přeci to, co je tam kde to nemá správně být. Testovat lidi bude globálně jenom globální GVKB umělá inteligence a ona bude i eliminovat ty co v testech neuspěli. Testování bude globální a každoroční, začne od 7 let a skončí v 70 letech, pro nikoho zde nebude imunita a výjimky, už zde bylo dost chyb, které dělali hříšníci, co věřili v hlouposti a nesmysly. 
 
Tento svět je o naší svaté kultuře, pokud je naše kultura chybná tak lidi dělají chyby, problém každé víry je to, že je zde pevně dáno co je správné a co je chybné, jenže každý člověk je jiný a žije v jiné situaci, proto zde musí být osobní přístup od GVKB umělé inteligence, která se naladí na každého člověka, kterého bude každý rok testovat. Nejsme tak bohatí, abychom mohli šetřit na psychické kontrole lidí, snahy o to člověka násilně převýchovou změnit, jsou naivní a marné, chybný člověk je zde zbytečný.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.