Jaká specializace je nejlepší?

Vím jistě to, že nevím jaká specializace je pro tebe nejlepší, každý člověk je originál v originální situaci a navíc se vše díky evoluci neustále mění, nejde si nevšimnout toho, že není zájem o práce, kde se člověk fyzicky a psychicky unaví a ušpiní, lidi si hledají práci, kde se nemohou unavit a ušpinit a kde je trvale dostupný podnikový záchod a teplé levné jídlo i nadprůměrný plat. Shrnuto jde o to, být nahoře a nebýt dole, nahoře je ten kdo má výhody a jistoty díky protekci a korupci. Ve sportu není protekce a korupce, jenže každý úspěch je zde jenom mýdlovou bublinou. 
 
Realita je o tom, že zde jsou kariéristické závody, kariéristů je nadbytek a vysokých funkcí je nedostatek, je to o tom moje hra a moje pravidla, když máte vysokou funkci tak máte možnost hru kontrolovat a měnit pravidla tak abyste měli výhody a jistoty. Monopolní centralizace stvořila mocenské pyramidy kde na vrcholu je ekonomický ráj pro elitu a dole je ekonomický očistec pro dělnickou třídu. Tento konzumní svět je psychiatrická nemocnice kde nikdo není už normální, to jistě má nějakou příčinu a tou příčinou je protekce a korupce, bylo zde mnoho snah o to eliminovat protekci a korupci, jenže se změnil vždy jenom povrch, a pod povrchem se nic nezměnilo, proto tyto snahy zkrachovali.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.