Cesta od kapitalismu k otroctví

Závislosti s námi manipulují. Před chvílí jsem si vytiskl na papír to, co píši na svůj blog, a došlo mi to, že vše co píši je o tom, že závislosti zde s lidmi manipulují, co je to výchova dětí, je to snaha z nich udělat loutky které budou ovládat jejich závislosti, technicky je to o vyrobení a nastavení aby byl systém připraven k použití. Co se stane, pokud je produkt vadný a nejde už opravit, pokud jde o věc, co nejde reklamovat, tak jí většinou vyhodíme, co ale udělat s člověkem který je vadně vyrobený a vadně nastavený? V minulosti byla většina lidí otroky, a pokud byl nějaký otrok vadný, tak jej otrokář násilně eliminoval, aby jej nemusel živit a šatit. 
 
Otroctví skončilo a nikdo už neřešil vadné lidi, následkem jsou veliké války, ve kterých se lidi eliminují a ničí se při tom i mnoho hodnot. Dalším problémem je nezaměstnanost a malé platy, jak to udělat aby všem lidem bylo lépe? Je třeba předat moc a tím i bohatství umělé inteligenci a robotům, takto zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží, robot prezident bude vyznamenávat roboty. Už zde konečně nebudou kariéristické závody, které z lidí dělali psychopaty, vrátíme se zase zpět k otroctví, a robot eliminuje každého vadného otroka, aby jej nemusel živit a šatit.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.