Mohou mocní vyléčit bezmocné z jejich deprese?

IMG_4918

Ano, pracujeme na tom, aby bezmocní neměli deprese, mzdy vám bohužel nemůžeme zvednout, protože stát má veliké dluhy. Proč má dneska každý sociální stát veliké dluhy a tak se nemohou bezmocným dělníkům zvednout mzdy? Dluhy má špatný hospodář a stát je špatný hospodář, protože je sociálně dobrý k těm, co si jeho dobrotu nezaslouží, dobrota je žebrota. Ze společného se snadno bere a těžko se do společného dává.

Bohatý je ten kdo si může mnoho brát ze společného pro sebe, zbohatnout vlastní prací nejde, protože možnosti a schopnosti jednice jsou omezené, a tak je i omezený jeho zisk. V současnosti se podnikání vyplatí jenom ve velkém, veliké korporace eliminují malé podniky, tak jako veliké ryby požírají malé ryby, společnost neovládají ekonomové a politici, ekonomové a politici jsou sluhové milionářů, milion milionářů ovládá celý svět a vlastní většinu světového zisku z práce dělníků, je to globální ekonomická sít, ze které nelze uniknout. 

Milionáři mohou vydělat na válce nebo na krizi, za vším je lidská lakomost a lidské sobectví, dobrota je přeci žebrota. Konzumní svět je hra o zisky a milion milionářů určuje pravidla této hry tak, aby jim jejich zisky z práce dělníků rostli, a oni mohli utrácet miliony za luxus a zbytečnosti. Pro milionáře jsou dělníci jenom pevně utaženými šroubky ve stroji na peníze, každý šroubek je snadno nahraditelný, nadbytek pro milionáře je založen na nedostatku pro dělnickou třídu, která má deprese z toho že má dluhy.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.