Ano, jsme ubožáci

IMG_4919

Digitalizace nám přinesla statistické informace o tom, co jsme, tak konečně víme to, že jsme ubožáci, a že naděje na to že nebudeme ubožáky je naivní utopie. Naším největším problémem je konzervatismus, každý se zbaběle zakonzervoval ve svém duševním království a odmítá vnímat to co se děje mimo jeho duševní království. Z lidí se zde stali jenom šroubky, které jsou pevně utažené ve stroji na peníze, vše je zde jenom za peníze, nemáš peníze tak je z tebe bezdomovec. 

Nechceš pracovat za ubohý plat tak se z tebe stane bezdomovec, nikdo ti nenabídne u nás bez protekce nadprůměrný plat, práce za ubohý plat je odstavení na vedlejší kolej, jsi donucen k lakomosti, a kupuješ jenom to co je nekvalitní, nebo je to použité zboží. Neumíme ani zvládnout problém s lidmi co na nás egoisticky parazitují díky výhodám, které zde mají, zisk z naší práce mizí do ciziny, protože zde vše vlastní cizinci, není to naše vlast, protože zde už nic nevlastníme, máme zde kapitalistické ceny, ale naše platy jsou socialistické.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.