Není to nic osobního že budeš eliminován

IMG_4922

Proč ubožáky nechce nikdo poslouchat? Poslouchat ubožáky je ztrátou času, protože říkají jenom samé ubohosti. S tím se ale ubožáci nechtějí smířit a hledají si možnosti, jak si zajistit to, že je bude někdo poslouchat. Nová doba nám přináší nové řešení, budeme lidi vyrábět průmyslově a tak se zajistí u lidí vysoká kvalita, a každý vyrobený člověk dostane do hlavy čip, aby mohl takto optimálně sloužit nové civilizaci.

Lidé co nemají GVKB čip v hlavě se eliminují ekologicky, aby zde s nimi nebyli problémy, končí období, kdy se mnohé dělalo v malém pro osobní potřebu, přichází globalizace a digitalizace. Není to nic osobního, že budeš eliminován, je to evoluční proces spojený s tím že nové nahrazuje staré, člověk bez GVKB čipu v hlavě to byla jenom testovací verze, a finální verzí je průmyslově vyrobený člověk s GVKB čipem v hlavě.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.