Filosofie ze mě udělala cynického pesimistu

IMG_4940

Lidi jsou otroci s nulovou hodnotou, protože je možné lidi zabíjet po milionech ve válkách, následkem jsou ideologie, které jsou; pohádkové, umělecké, módní, reklamní, politické, náboženské, vědecké, ekonomické, atd. život otroka nemůže být ideální, protože má mnoho povinností a minimum práv. 

Dobře se zde mají jenom mocní a bohatí otrokáři, co mají zde; sekretářky, řidiče, kuchaře, zahradníky, lokaje, ochranku, atd. co je dovoleno otrokářům, to je zakázáno otrokům. Pokud se otroci vzbouří a vyjdou do ulic, tak zasáhne policie a armáda, tím otroci poznají, že se musí smířit s tím, že jsou otroky. Je zcela jedno, jestli je zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, digitalismus, atd. pokud by mohli demokratické volby eliminovat otroctví, tak by je otrokáři zakázali. 

Za krátkou dobu zde budou roboti s kravatou, tím skončí politika a náboženství, robot s kravatou bude mít vždy svatou pravdu, ten kdo nebude pokorně sloužit robotům s kravatou, ten zde zle skončí, protože z něj bude rychle ubohý bezdomovec. Skončí i ekonomická migrace, když všude budou vládnout jenom roboti s kravatou, pak nemá smysl ekonomicky migrovat, protože všude bude jenom bída. 

V kancelářích budou jenom roboti s kravatou, lidi zde budou jenom na ubohou práci za minimální mzdy, ten kdo se pokusí egoisticky parazitovat na systému, ten bude rychle odhalen a eliminován, díky očipování lidí, dneska už používáme čipy na hlídání lidí, co mají domácí vězení za přestupky. 

Ze všech lidí se stanou poslušní vojáci, co mají vymyté mozky díky tomu, že je vychovali ve vojenském stylu roboti s kravatou, a vojáci přeci neuvažují nad vojenským rozkazem, na myšlení a řízení zde budou přeci roboti s kravatou.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.