Civilizace je továrna na zmetky

1
Globální ekonomická a sociální krize je zde díky lidským zmetkům, mnoho let se zamýšlím nad tím proč je zde ekonomická a politická světová krize už mnoho století a dospěl jsem k závěru, že krize je zde díky lidským zmetkům. 
2
Nechci se nad druhými povyšovat a uznávám, že i já jsem jenom ubohý lidský zmetek, tak jako ostatní ubozí lidé, kvalitní člověk je v civilizaci jenom iluze, protože za mnoho tisíciletí jsme všichni dokonale tělesně i duševně zdegenerovali a stali se z nás jenom ubožáci, co žebrají o to, co milují a potřebují. 
3
Celá naše slavná lidská kulturní civilizace je evoluční zmetek, který se bohužel nepovedl a zakrátko zanikne, tak jako zde již zaniklo mnohé, co se nepovedlo! Jsme tím, co je nám blízké a pokud je naše kulturní civilizace ubohý zmetek, tak lidé co v této kulturní civilizaci existují, musí logicky být taky jenom zmetci. 
4
Zmetek je produkt, který se nepovedl a není kvalitní, pokud se ve výrobě vyrobí zmetek tak se opraví nebo se zlikviduje, jelikož naše kulturní civilizace a lidi co v ní žijí se dostala do stavu kdy už nejde opravit musí se logicky zlikvidovat i s lidmi. Celá naše kulturní civilizace je obrazně jako počítačová hra a každá hra jednou skončí a potom se začne hrát jiná hra, dvakráte do stejné hry nevstoupíš, protože se vše v nás a okolo nás mění. 
5
Základní chybou na počátku této civilizační hry bylo sobecké zotročení člověka pomocí státu a daní, v okamžiku kdy jsme zotročili člověka, jsme porušili pravidla této boží hry, a byli jsme za to vyhnání z duševního ráje do duševního očistce! 
6
V ráji je svoboda a rovnost, v očistci je otroctví a nerovnost, čím více jsme zotročeni, tím více se civilizace hroutí a dokud si to neuvědomíme, do té doby v této hře budeme psychicky a ekonomicky prohrávat. 
7
Zakrátko stvoříme GVKB umělou inteligenci a GVKB roboty s umělou inteligencí, po krátké době umělé inteligenci a robotům logicky dojde, že je člověk ubohý evoluční zmetek a tak nás začnou roboti průmyslově rychle likvidovat v továrnách na smrt. 
8
Z člověka žijícího mimo civilizaci se stane lovná zvěř, kterou budou roboti lovit tak jako dneska myslivci loví zajíce a bažanty, navrátíme se zpět k přírodě a budeme žít, jako nahá zvířata daleko od civilizace, kde budou existovat místo nás roboti. 
9
Zpočátku zde bude snaha s vojenskými roboty bojovat, ale velmi rychle pochopíme, že nemáme žádnou šanci s roboty a jejich světem bojovat! Jediná naše naděje bude v tom, že bude robotům smutno a koupí si lidské štěně a budou se o ně starat, tak jako se dneska člověk stará o svého psa.
10
Budou zde lidé, co si roboti ochočili, a vychovali od narození a chodí je vyvenčit na vodítku, když se člověk venku vyprázdní, tak robot jeho pevné výkaly uklidí do pytlíku. Otázkou už je jenom, jaká lidská rasa bude u robotů populární, a jestli zde budou i útulky pro zaběhnuté a odložené lidi.

Podobné příspěvky

To je chybná myšlenka, zkus to znova
1 Vše je jako umělecké fotografování, z tisíce fotek, je jedna fotka umělecky hodnotná, a zby...
Zabíjet a jíst nepřizpůsobivé příživníky
Tento svět není rájem, jak nám tvrdí druzí, tento svět je očistcem, život je o tom, zabíjet a jíst...
Které povolání nemá už budoucnost?
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37524282552/ Povolání budoucnosti bude nahý lovec divoké zvěře...
Strach z tebe udělal idiota
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37776414841/ Přiznej si konečně to, že jsi idiot, protože pravda...
Rychlé rozevírání sociálních nůžek
https://www.flickr.com/photos/gvkb/24052465568/ Na jedné straně zde jsou bezdomovci, a na druhé str...
Ano, jenom roboti eliminují depresi
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37518350270/ Všechny snahy o to eliminovat depresi u; politiky...
Ano, vše je zde dočasně
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37297419130/ Jelikož náš svět není dokonalý, tak utíkáme d...
Heslem současnosti je levně a rychle
My měníme svoje okolí a naše okolí mění zase nás, vše co dáváme okolí to i nazpět dostáváme, vývoj...
Ano, to je utopie
Ano, ti co jsou nahoře, serou na ty, co jsou dole, myslíme a konáme podle situace, následkem je de...
Ano, jsme nuceni být zde tím čím nejsme
Civilizace to je proces nahrazování přirozeného za nepřirozené, klasikou jsou umělé hmoty a umělá ...
Ano, nejhorší je srážka s robotem
Každý problém má nějakou příčinu, co je příčnou toho že zde dochází všude často ke srážce s blbcem...
Ano, světová válka bude, otázkou je, kdy a kde
Nemáme k dispozici originál tak použijeme něco, co jej nahradí. Následkem je to že se z lidí stáva...
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.