Život nás nutí často k zamyšlení

Každý má svoje naivní představy, ale ty musí nakonec přizpůsobit situaci, vše je zde jenom hra a každý je zde loutkou, kterou ovládá situace a mnohé jiné, život nás nutí často k zamyšlení a hledání odpovědí na to proč chybujeme a ze svých chyb se nepoučujeme. Víme, že dobrota je žebrota, přesto jsme dobří k tomu, co si naši dobrotu nezaslouží, lidi dělají chyby s tím je těžké něco učinit. 
 
Když je zde válka tak jsme šokování tím, že něco tak zlého zde vůbec může existovat, ve skutečnosti zde není dobro a zlo, je zde jenom hodnotový metr, kterým vše poměřujeme problém je v tom, že těchto metrů je velmi mnoho a tak je zde i mnoho konfliktů a problémů. 
 
Jsme si mnoho vzdálení a tak je každý jiný, na druhou stranu naše originalita nás chrání před tím, aby se z nás stalo hloupé stádo, které může snadno ovládat malá elitní skupina. Vše zde má klady a zápory, když jedno získáme tak jiné zase ztratíme.
 
Mnozí dneska chtějí získat výhody a jistoty pomocí protekce, které si nezaslouží. Každý problém má jistě svojí příčinu, největším zdrojem našich problémů je nadbytek nekvalitních lidí co pijí slivovici a kouří cigarety, drogy nejsou řešení, jsou jenom náhražkou za štěstí, které nám má přinést svoboda a láska.

Podobné příspěvky>