Jsi amatér, co si hraje na profesionála

Z dálky to vypadá tak že profesionálem je ten, kdo je za práci dobře zaplacen, z blízka poznáváme to, že z díla poznáme, jestli to dílo udělal amatér nebo profesionál. Základem na kterém stojí každý inteligentní systém, jsou výhody a jistoty pro pravé profesionály, přej pravým profesionálům výhody a jistoty a bude ti přáno, dej pravým profesionálům výhody a jistoty a bude ti dáno, jakmile pravý profesionál nedostane výhody a jistoty, tak se inteligentní systém zhroutí. 
 
Protekce má za následek to, že se na místa pro pravé profesionály, dostávají falešní profesionálové, ryba smrdí od hlavy. Naším pravým pastýřem je jenom situace, cizí kariérista nemůže být naším svatým pastýřem, protože oni se řídí heslem, z cizího krev neteče, chodíte k demokratickým volbám si volit za svoje politické zástupce vám zcela cizí kariéristy, a potom po kariéristech házíte vajíčka a jejich květiny u pomníků házíte do koše. 
 
Dejme konečně moc a bohatství GVKB umělé globální inteligenci, dostanete do hlavy GVKB čipy které odpojí váš amatérský mozek od reality a realitu zde tak bude řídit profesionálně jenom GVKB umělá inteligence, nebudete už potřebovat k ničemu; kariéristy, egoisty, lháře, zloděje, příživníky, vandaly, atd. takto konečně zde na věčné GVKB časy zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží, jak si to zde uděláme takové to zde i budeme mít, vše za nás dělají stroje a tak zde bude i GVKB stroj který bude zde vše řídit profesionálně, vadný amatérismus bude eliminován a recyklován, aby zde s ním nebyli problémy.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.