Ano, vše má svůj čas a svoje místo

Jelikož jsi neopravitelný zmetek tak budeš eliminován a recyklován. A co lidská práva? Každé právo je založeno na plnění povinností, a pokud si jako zmetek povinnosti neplníš tak tím přicházíš o svoje práva. To je diskriminace nepřizpůsobivých příživníků to vám neprojde. Doba se změnila, co bylo, to bylo, už zde nevládnou populističtí politici, ale všemu vládne globálně jenom GVKB umělá inteligence a ona má vždy svatou pravdu. 
 
O tom mě nikdo neinformoval. Neznalost zákona není omluvou, máš nějaké poslední přání, než budeš eliminován? Chtěl bych se po smrti dostat do ráje. Život je hra a smrt je konec hry, není zde po smrti ráj ani peklo, to jsou jenom pohádky pro děti. Chtěl bych znát odpovědi na všechny otázky, které nebyly dosud zodpovězeny. Odpovědi na všechny otázky které nebyli dosud zodpovězeny, zde jistě časem jistě přijdou, ale zase zde budou nové otázky, co ještě nejsou zodpovězeny, vše má svůj čas a svoje místo.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.