Velké náklady na velké mzdy

Proč zde jsou velké náklady na velké mzdy? Příčinou je totalita, v totalitě je vždy společnost rozdělená na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, ten kdo je nahoře má velikou mzdu a veliké výhody, ten kdo je dole má malou mzdu a samé nevýhody, co je dovoleno těm, co jsou nahoře, to je zakázáno těm, co jsou dole. 
 
Občas zde jsou pokusy o změnu, ale změní se jenom podle módy povrch společnosti a pod povrchem je pořád totalita, principem totality je moje hra a moje pravidla. Nová doba nám nabízí nové řešení, nejsou lidi tak nejsou problémy, místo lidí zaměstnáme GVKB roboty, robot pracuje zadarmo a neustále bez problémů, lidi se eliminují v krematoriu a tak zde je konec pohádky o lidské kultuře, zazvonil zvonec a lidské konzumní kultury je konec. 
 
Roboti budou vyrábět roboty a umělá inteligence zde bude mít vše pod kontrolou, takto zvítězí konečně díky GVKB pravda a láska nad nenávistí a lží, člověk to byla jenom evoluční testovací verze a finální verzí je GVKB robot, postavíme lidem veliký památník a poslední nahá skupina lidí na světě skončí v poslední zoologické zahradě za sklem v pavilonu opic a na cedulce bude napsána PRACUJÍCÍ OPICE. Problém je třeba řešit komplexně, zájem celku je nad zájmem jednice, co bylo, to bylo.

Podobné příspěvky>