Ano, totalita je továrnou na žebráky

Velké toužení má za následek logicky i veliké soužení, jsi nula co to má v hlavě vynulovaný a tak toužíš a tím se soužíš, máš zde svoji hru a svoje pravidla, jenže jsi nucen situací hrát cizí hru, a zde jsou tobě cizí pravidla, kde je chyba v tomto konzumním systému? 
 
Ta chyba je v protekci, která stvořila totality, následkem jsou problémy, na které nebylo a nebude řešení do té doby, dokud zde bude protekce a tím i totality. Pokud zde jsou na nás uvrhovány povinnosti, tak logicky musíme mít i práva, která jsou odměnou za to, že plníme mnoho povinností. 
 
Vše se točí kolem toho, že je dobrota žebrota, totalita je továrnou na žebráky! Kam proudí peníze z práce dělníků, nad tím je se třeba zamyslet? Ten kdo má protekci je nahoře, a tak k němu automaticky proudí peníze z práce těch, co jsou dole.
 
Je zcela jedno, jestli je zde; otroctví, feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, centralismus, egoismus, atd. všechny konzumní ideologie jsou jenom o tom, že ti co jsou nahoře, parazitují na těch, co jsou dole, rovnost je zde jenom ve smrti. Zaslouží si ten kdo je nahoře být mocným a bohatým? Ti co jsou nahoře tvrdí, že bez nich by se ti, co jsou dole, měli zle. 
 
Podívejme se na včely a mravence zde je rovnost a nikdo se zde nemá zle, jak vlastně vzniká nerovnost mezi lidmi, to musí mít nějakou příčinu, že zde jsou; kasty, třídy, kategorie, ligy, rasy, tituly, atd. tou příčinou je vzdálenost mezi námi, z cizího krev neteče, jedna svatá kultura je mnoho vzdálená jiné svaté kultuře a najednou je zde konflikt a svatá válka mezi svatými kulturami.
 
Je třeba dát lidem do hlavy GVKB čip, čip odřízne mozek od reality a z lidí se stanou mravenci co nelžou a nekradou, nová doba si žádá nové metody které eliminují staré problémy, jak si to zde globálně uděláme takové to zde budeme i mít, na myšlení a rozhodování zde bude GVKB systém založený na umělé inteligenci, ty zde budeš na špinavou těžkou práci, a pokud budeš pracovat pomalu díky nemoci nebo stáří, tak budeš eliminován a recyklován.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.