Každý živý proces je zotročen situací

Aby smečka predátorů evolučně přežila, potřebovala kvalitní potomstvo, a tak u některých druhů predátorů byl alfa pár, který jako jediný mohl mít potomstvo, tak se zajistila kvalitní rasa pomocí cíleného šlechtění. Takto z hloupé opice vzniknul za mnoho miliónů let evolučně chytrý pracovitý člověk, jak ale došlo k tomu, že jsme opustili šlechtění člověka, a tak mohli podřadní jednici mít potomstvo? 
 
Vyhubili jsme pomocí zbraní svoje konkurenty, co nás decimovali, a tak jsme už nepotřebovali vysokou evoluční kvalitu a stačila nám jenom kvantita. Nadbytek zdegenerovaných lidí vedl k neustálým válkám o teritoria a jsme v konzumní současnosti, jsem pro návrat k tradici, jenom alfa pár bude mít možnost mít potomstvo, globální nároční zaměstnavatelé, potřebují kvalitní zaměstnance, co pracují; rychle, samostatně, spolehlivě, levně, atd. 
 
Každý živý proces je zotročen situací, vše je zde jenom evoluční hra, co má pravidla a limity, moje hra a moje pravidla, o tom je vznik času a prostoru, ve kterém je život a člověk. Zájem velikého je logicky nad zájmem malého, co je dovoleno velikému to je zakázáno malému, trpaslík stojící na velikém podstavci, si zde hraje na obra, tak dlouho dokud jej jiný trpaslík, z podstavce nesrazí dolů, trpaslíků je zde nadbytek a podstavců je zde pro trpaslíky nedostatek, můžete jít k volbám demokraticky rozhodnout o tom který bezcharakterní trpaslík, zde dostane na limitovanou dobu vysoký státní podstavec, pokud by volby mohli zde něco změnit k lepšímu, tak by je egoistická totalita zakázala. 
 
Prezidenti a ředitelé to jsou trpaslíci na velikém podstavci, obrem, který zde všemu skutečně vládne, je ekonomika, za vším jsou peníze a vše vyřeší peníze, nedostatek peněz nutí lenochy k tomu, aby zde pracovali pro ostatní za peníze. Trpaslíci na vysokých podstavcích zde vymýšlejí neustále; pravidla, limity, databáze, programy, cenzuru, pohádky, mytologie, pověry, fetiše, rituály, symboly, dogmata, reklamu, módu, náboženství, filosofii, politiku, atd. starý trpaslík je mrtev, ať žije nový trpaslík, co je zde králem nebo prezidentem. 
 
Vše co je živé to je zde dočasnou nádobou, dlouho zde žije nádoba co je dobře zakonzervovaná, moje hra a moje pravidla, je to v principech o pevnosti, kdo je uvnitř ten chce ven, a ten kdo je venku, chce do pevnosti, není možné být někde uprostřed, buď jsi venku, nebo jsi uvnitř. Totalita to je zakonzervovaná pevnost a lidé v této pevnosti chtějí logicky ven z této pevnosti, pokud do této pevnosti přijde někdo kdo je cizí, tak je on násilně eliminován, jako nepřítel totality takto jsme; ukřižovali Ježíše Krista, upálili Jana Husa, zastřelili Mahátma Gándhí. 
 
Problémem je že se zánikem staré totality, okamžitě vzniká nová totalita, brzo skončí ekonomická totalita a bude nahrazená digitální totalitou, místo banky kde jsou na kontech peníze, zde bude virtuální banka, kde budou informace a programy, je to celé jenom o tom, jak násilně zotročit levně a rychle všechny živé procesy pomocí situace ve které je živý proces, živý proces který se nepřizpůsobí optimálně nové evoluční situaci, a bude se snažit egoisticky o to být příživníkem, bude okamžitě násilně eliminován a recyklován, chybu každý živý proces udělá jenom jednou.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Podobné příspěvky

Ano, jsi jenom dočasnou chybou v Matrixu
https://www.flickr.com/photos/gvkb/36845646914/ Lidi si vymysleli bájné tvory, jako je; jednorože...
Jsi nesmrtelný, protože vše je jinak
Lidi od pradávna mají strach ze smrti a neví, co je čeká po smrti, náboženství tvrdí, že po smrti ...
Ano, bude zde jenom globální virtuální GVKB realita
Ano, z idiotů se evolučně stávají programy bez inteligence, vše evolučně směřuje do virtuálního sv...
Zpovědnice už není na internetu
Kdysi dávno na internetu vznikla modrá stránka s názvem zpovědnice, která měla pomoci lidem, co ma...
Antidogmatismus
V současnosti je zde mnoho slov, co začíná na ANTI, například; antikoncepce, antihmota, antika, an...
Sebepřiblížení
Radikální pravda. Je třeba postavit budoucnost na nových GVKB základech, staré základy naší společ...
Jak uvést do reality Matrix?
Přiznejme si to, že život je spojen s problémy, a následkem je zde; poprava, vražda, sebevražda, a...
Ano, život robotů je velmi nudný a ubíjející
Vše je jinak než si myslíte, na této planetě nikdy nebyl život je to mrtvá planeta která se použív...
Podčas
Ve svatém písmu je na začátku příběh o někom kdo zde vše stvořil za šest dní, ovšem není zde nikde...
Porušení svatých pravidel je jistou cestou do očistce
Zázraky jsou hůl, o kterou se opírají ubožáci. Naše kultura je založená na víře v zázraky, sliby s...
Umíte odpovědět optimálně a stručně?
Divadlo je jako škola pro hlupáky. Souhlasím, ale je třeba si uvědomit to, že v každé době je nadb...
Není možné být trvale nejlepší
Místo hromadění peněz a moci, lidi budou hromadit dobré známky, zpočátku jim k tomu bude stačit po...
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.