Když tě to nebaví tak to nedělej

Každý má něco co jej baví, ale nemůže to dělat z nějakého důvodu a tak dělá to, co jej nebaví a tak z toho má blbou náladu, podívejme se na cikány, jak mají blbou náladu, protože nemohou zde dělat, co je baví. Proč diskriminujeme cikány a neumožníme jim to, aby mohli dělat, co je baví? Mnozí namítnou to, že nám cikáni neřekli, co je baví, a tak jim to naše společnost nemůže poskytnout. 
 
Cikány baví Islám a chtějí se chodit modlit do mešit a číst si Korán, je třeba cikánům umožnit se přestěhovat do národů kde je jedinou vírou Islám, křesťanství není vhodné pro cikány, cikán si chce na tělo dát třaskaviny a odpálit se mezi nepřáteli Islámu, aby se za svůj skutek dostal do ráje. Cikán chce mít více manželek, aby mohl mít i mnoho dětí, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, vzhledově vypadají cikáni zcela stejně jako lidé co věří v Islám, takže zapadnou dobře mezi ostatní, a nikdo je nebude podezřívat z pokrytectví.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.