Centralismus je chybou

Rodina je základem života, s příchodem centralismu je rodina eliminována a tak přichází deprese u; politiky, ekonomiky, víry, filosofie, umění, školství, psychiky, atd. Nadbytek pro elitu co je v centru, vytváří logicky nedostatek pro ty, co nejsou v centru, centralismus přichází tehdy, když je zde nadbytek lidí, a tak je potřeba zavést centrální totalitu, která z lidí dělá otroky elity co je v centru. 
 
Centralismus je vždy totalitou, dobrota je přeci žebrota, lidi se podřizují jenom násilí, proto centralismus aby mohl fungovat, potřebuje; armádu, policii, tajnou policii, soudy, vězení, koncentráky, byrokracii, politiky, náboženství, filosofie, školství, reklamu, pohádky, daně, clo, poplatky, atd. 
 
Moje hra a moje pravidla to je každý centralismus, jelikož je každý centralismus ve svojí podstatě egoistický tak zde jsou války mezi centralistickými totalitami, ve válkách se ničí veliké hodnoty a umírá velmi mnoho lidí zcela zbytečně, moderní zbraně umožňují snadno a rychle vraždit nepřátele po milionech. 
 
Modernizace a optimalizace začíná nahrazovat lidi za počítače a stroje, nebude to trvat už dlouho a robot s kravatou nahradí elitu, která má moc a bohatství, lidi budou globálně odsunuti z civilizace do rezervace, a zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi nemohli rozmnožovat jako králíci, co žijí v králíkárnách. 
 
Poslední nahá skupina lidí jistě skončí v poslední zoologické zahradě za nerozbitným sklem v pavilonu s opicemi, a na cedulce bude napsána PRACUJÍCÍ OPICE. Běž se podívat na hřbitov a do krematoria, ať jistě víš, co tě bude už brzo čekat, vše je zde nejisté a jenom smrt je jistá. Člověk to byla evoluční testovací verze a finální evoluční verzí bude dokonalý GVKB robot.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.