Ano, vše je v pohybu a tak zde není pevný bod

Ano, nechoď do zaměstnání za ubohou mzdu, dobrota je žebrota, vše je zde o tom umět říci ne parazitům co jsou nahoře a dělají z tebe svého ekonomického otroka, kořenem všeho zla je zde protekce po ty co jsou nahoře a tak si žijí jako v ráji. 
 
Nejspíše namítneš, že musíš platit; bydlení, půjčky, jídlo, alimenty, atd. že si nemůžeš dovolit nejít do zaměstnání za ubohou mzdu. V tom případě je zde jednoduché řešení a to ukončení života, život je hra, a pokud v této hře nemůžeš vyhrát tak tu hru ukonči, stejně jednou zemřeš, je zbytečné se tady dlouho trápit. 
 
Kouřit cigarety a pít pivo to není řešení, veškerá chemie, kterou konzumuješ na blbou náladu je podvod, dobrá nálada je zde následkem toho že se máš dobře a dobře se mají jenom ti, co jsou trvale nahoře. 
 
Neboj se pekla po smrti, po smrti nic není hra skončila je zde jenom recyklace, z malého vše veliké vzniká a po čase se to zase na malé rozpadá, je nekonečný kruh recyklace u; hmoty, energie, dat, atd. vše je v pohybu a tak zde není pevný bod.

Podobné příspěvky>