Totalita z tebe udělala idiota

Mnoho lidí se už na televizi nedívá, protože nestojí o to, aby z nich televize dělala idioty, televize má monopol v tom je příčina toho že televize dělá z diváků idioty, kdo ovládá mediálně informační systém ten ovládá i mediálně lidi, za vším je dneska jenom obchod a politika, dezinformační systém je všude na světě založený na mediální lži a krádeži jistot. 
 
Jediný rozdíl je mezi totalitami v tom, jaká je někde míra totality, někde je malá totalita, jinde je veliká totalita, co je dovoleno těm, co jsou nahoře, to je zakázáno těm, co jsou dole, koho chléb jíme tomu i sloužíme, každý je zde jenom loutkou, kterou ovládá situace. 
 
Často si totalita, nasazuje populární módní masku pravdy a lásky, prý je zde demokracie, můžete si u voleb zvolit svobodně svoje politické zástupce, mohou volby eliminovat centrální totalitu? Pokud by mohli volby eliminovat centrální totalitu, tak by je ti, co jsou nahoře zakázali, tam kde se platí clo a daně, tam je i totalita, ten kdo se pokusí totalitě postavit, ten skončí jistě zle, kdo nejde s námi jde proti nám, a bude eliminován, o tom to zde už mnoho tisíciletí je. 
 
Jsme egoistická zvířata a tak zde vládnou staří alfa jedinci (Miloš Zeman), pro které je moc drogou, pokud hledáme lásku, musíme si pořídit psa, protože v lidech už lásku nenajdete, totalita za mnoho tisíciletí z lidí dokonale lásku a pravdu násilně eliminovala, a proměnila lidi v egoistické lakomce, co za vše chtějí peníze nebo výhody, dobrota je přeci žebrota. 
 
Vždy si říkám, komu to prospívá on je pachatelem, ano, milion milionářů ovládá tento konzumní svět, tyto milionáře poznáte podle toho že mají ochranku která je a jejich rodiny chrání, rovnost je zde jenom ve smrti, když zemře zbytečně ve zbytečné válce mnoho miliónů lidí, je to statistika a když zemře starý prezident v nemocnici, tak je to najednou národní tragédie, a smutek se na několik dní vyhlašuje, o tom zde je!

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.