Globální invaze robotů spojená s genocidou

Zabal to soukromé podnikání, lepší už to nebude, přichází nová doba, ve které dělat něco v malém, je ekonomickou sebevraždou, vše odstartovala globalizace a digitalizace, najednou zde bude robot s kravatou, který bude dělat prezidenta nebo ředitele, je naivní si myslet, že utečete od civilizace a budete žít z toho, co si vypěstujete. Roboti budou vyrábět roboty, a tak bude robotů na světě rychle přibývat, bude to globální invaze robotů, roboti budou moci existovat i tam kde nedokáže člověk existovat. Pro zajištění globálního pořádku zde budou ozbrojení policejní roboti, co budou lidi násilně eliminovat jako plevel, který škodí civilizaci ve které je člověk zbytečný. 
 
Globální invaze robotů spojená s genocidou, to bude něco, na co jsme nebyli připravení, je naivní věřit na mediální pohádky, ve kterých lidi zvítězí nad roboty, jakýkoli odpor bude marný, budete eliminováni. To mi připomíná invazi vojsk Varšavské smlouvy do Československa, tehdy se ukázalo, o co jde egoistickým soudruhům na východě, jde vždy jenom o parazitování mocných na bezmocných. Běž se podívat na hřbitov a do krematoria, ať víš, co tě bude brzo čekat, vše je zde dočasně, i lidská egoistická kultura postavená na protekci. Dneska házíme do koše květiny politiků, a zítra GVKB policejní roboti hodí do pytle na odpadky, tvojí mrtvolu.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.