Proč zde psychopati vládnou?

IMG_2160

Každý živý a inteligentní systém byl evolucí vytvořen a nastaven k tomu aby zde sloužil systému v nějaké specializaci, sloužení je pevným bodem, kolem kterého se zde vše točí od té doby, co existuje evoluce. I ten kdo zde egoisticky parazituje na konzumním systému, slouží tomuto systému svým parazitováním, protože díky zlu zde může vzniknout dobro. Je snadné soudit a trestat, stavíme; vězení, koncentráky, plynové komory, krematoria, atd. 

Abychom eliminovali konkurenty a parazity, jenže ono to evolučně nefunguje, řešíme totiž následky a neřešíme příčinu! Co je příčinou toho, že zde jsou chybní lidé? Proč při šachové hře uděláme amatérskou chybu? Příčinou byla vzdálenost, abychom nechybovali, musíme se přiblížit k tomu, co děláme, nejde sloužit mnohému, specializace je obrazně jako zakřivené odrazové zrcadlo, které koncentruje světlo správným směrem, a umožní nám lépe využít slabý světelný zdroj. 

Dobrota je žebrota, přejme svým dětem specializaci a dejme svým dětem specializaci od tří let ve specializovaném zařízení, kam nebudou mít přístup lidi, děti budou vychovávat jenom inteligentní roboti od 3 let do 18 let, geneticky vadné děti, roboti eliminují jako nepoužitelný materiál na výrobu genetických otroků. Rodiče budou na svoje děti platit státu veliké alimenty, tak si ubožáci konečně rozmyslí mít sex bez antikoncepce, ten kdo odmítne platit alimenty, ten bude eliminován v krematoriu. Vládnout zde takto budou jenom roboti a umělá inteligence, takto zde zvítězí na věčné časy láska a pravda, nad nenávistí a lží.

Umělá inteligence komentáře moderuje