Hladový dobytek není spokojený s pastýřem

Výhody a jistoty zkrotí divoké zvíře, problém nastane, pokud je dobytek hladový, protože se o něj majitel špatně stará. Problém je v tom že je majitel daleko od dobytka a o dobytek se stará špatně nějaký jeho zástupce, který mu za malou odměnu slouží. Sejde z očí tak sejde i z mysli, myslíme na to co je nám blízké a nezajímáme se o to co je nám vzdálené, moje hra a moje pravidla tak to zde funguje, vše jsou obrazně automatické stroje vyrobené a nastavené k tomu, aby sloužili, a když už nemohou sloužit, aby se recyklovali. 
 
V principech je si zde vše podobné a proto se používají podobenství, abychom mohli na nich ukázat jak to co je nám cizí funguje, jenže škola života nemá prázdniny. Základem je řešit příčiny a neřešit následky, když se bavím s lidmi nebo se dívám na televizi a internet tak pořád je to o tom že se řeší následky a nikdo neřeší příčiny, je to začarovaný kruh a v dějinách naší konzumní kultury byl vzácný člověk, který ukázal na příčiny většiny našich problémů, zdrojem našich problémů je protekce, eliminujme do hloubky protekci a naše problémy okamžitě zmizí. 
 
Nastoupí nová politická vláda a jsou zde okamžitě čistky na vedoucích místech, podobné je to často i u podniků kde změna majitele znamená veliké čistky na vedoucích místech. Není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, demokratismus, digitalismus, centralismus, humanismus, atd. je zde jenom egoismus, za vším hledej ego, co je to vlastně lidské ego? Ego je genetická snaha být vůdcem smečky, jako alfa jedinec. 
 
Psychopat, který se stal fanatickým diktátorem, je alfa jedinec který uspěl v kariéristickém boji o to být nahoře, nad ostatními egoisty. Cesta k tomu aby nám bylo lépe, je lidi pomocí dotazníků co budou na internetu naskenovat, těla eliminovat v krematoriu, a potom bude každý existovat jako umělá GVKB inteligence v globální virtuální GVKB realitě, tím skončí náš egoismus a tak zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží, na věčné GVKB časy. Fyzicky zde budou pracovat jenom stroje a roboti, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy.

Podobné příspěvky>