Jaké závislosti mají u vás protekci?

Každý pracující člověk je loutkou, kterou ovládají chybné závislosti, které mají u něj protekci, nejsme pány ve svém psychickém domě, jsme zde jenom na dočasné návštěvě, pánem zde jsou chybné závislosti, které mají u vás velikou protekci, vaše dobrota je příčinou vaší psychické žebroty. Vše zde je hra o to co milujeme a potřebujeme, smrt to je konec hry, každý úspěch ve hře určuje naše závislosti, které nám budou kralovat, primitiv má primitivní závislosti a ten kdo je na vrcholu má zase vrcholové závislosti. 
 
Ovce bečí, že málo pastvy je, vlk vyje, že malého zisku dosahuje, svině se sviní, o koryto bojuje, ovce to jsou dělníci a studenti, vlci to jsou obchodníci a podnikatelé, svině to jsou politici a celebrity. Kde je zakopaný pes? Zakopaný pes je ve špíně v nás a okolo nás, je snadné uklidit na povrchu špínu, ale pod povrchem už špínu nedokážeme uklidit, špínou je to, co je tam kde to nemá správně být, špínou můžou být i výhody a jistoty pro starého psychopata který je zde ředitelem nebo prezidentem.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.