Ano, každý ubožák chce být milionářem?

IMG_4123

Vysoké ceny a malé platy, to je realita, ve které existujeme, nadbytek pro ty co jsou nahoře, je zde díky nedostatku, pro ty co jsou dole. Zbohatnout rychle a snadno poctivou prací s pomocí skromnosti je utopie, systém je uzavřený a je zde tak zablokován ekonomický růst, když více vyděláte tak i více utratíte. 

Dalším problémem je; přelidnění, degenerace, migrace, změny, konflikty, pravidla, limity, protekce, kariérismus, extremismus, vandalismus, nespravedlnost, špína, podrazy, zaostalost, osud, atd. tento svět je o tom, že ti co jsou nahoře, se mají dobře, a ti co jsou dole, se mají zle.

Je zcela jedno, jestli je zde; otroctví, feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, centralismus, dogmatismus, byrokratismus, nacismus, atd. to vše jsou jenom systémové programy, pomocí kterých ti co jsou nahoře, ovládají snadno ty, co jsou dole. 

Je to jenom hra, na ty co jsou nahoře, a ty co jsou dole, ovšem přichází nová doba, ve které pozice těch, co jsou nahoře, zaujme umělá inteligence a roboti, robot prezident bude vyznamenávat roboty, stát už nebude zaměstnávat žádné lidi, stát ani nebude už ekonomicky pomáhat; nezaměstnaným, nemocným, sociálně slabým, důchodcům, atd. 

To že nemáš zaměstnání, a tím i peníze, to je tvůj soukromý problém. Ubožáci už nebudou chodit na sociálku, ale budou chodit do krematoria, běž se podívat na hřbitov a do krematoria, ať víš, co tě bude brzo jistě čekat, až dostaneš výpověď a budeš dlouho nezaměstnaný.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.